شرایط و قوانین و حریم خصوصی کاربران

خـانـه مـُـد ضـحـی

از اینکه قصد خرید از ضحی استایل را دارید، از شما سپاسگزاریم.

خواهشمندیم شرایط و قوانین ما را به دقت مطالعه فرمایید تا خرید راحت، مطمئن و بی‌نقصی را داشته باشید.

حریم خصوصی کاربران

ما احترام و تاکید ویژه ای بر حفظ اطلاعات شخصی کاربران سایت خود داریم. برای ارسال سفارش به هنگام ثبت سفارش نیاز به اطلاعات شخصی کاربر مانند نام، نام خانوادگی، آدرس و کدپستی، شماره تماس هستیم. این اطلاعات تنها برای ارسال سفارش به کار خواهد رفت و به هیچ وجه استفاده دیگری از این اطلاعات انجام نخواهد شد و در حفظ و امنیت این اطلاعات نهایت تلاش خود را داریم.

هویت شخصی کاربران، فعالیت ها و سفارش های انجام شد توسط کاربر در سایت ما کاملا محرمانه و سری خواهند بود و این اطلاعات به شخص ثالث دیگری تحویل داده نمی شود مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. لذا کاربران با خیال آسوده می توانند از این سایت خرید انجام دهند بدون اینکه نگران افشای هویت شخصی خود باشند.

ما به هیچ عنوان شماره کارت بانکی شما را به هنگام ثبت سفارش درخواست نمی کنیم و این اطلاعات تنها به هنگام پرداخت به سایت درگاه بانکی وارد می شود. ما برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

نحوه ثبت سفارش

نحوه پرداخت

در حال حاضر تنها شیوه پرداخت در خرید اینترنتی از سایت، بصورت پرداخت آنلاین است. البته شما می‌توانید با مراجعه به دایرکت اینستاگرام ما، بصورت کارت به کارت هم پرداخت را انجام دهید.

فرآیند ارسال کالا

کالای خریداری شده ظرف مدت یک تا سه روز کاری از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد. بسته به میزان ترافیک کاری اداره پست، مدت دو تا پنج روز کاری طول خواهد کشید تا لباس‌هایتان را تحویل بگیرید.

همچنین کد رهگیری مرسوله پستی شما را در اختیارتان قرار خواهیم داد، بدین ترتیب در هر لحظه می‌توانید با مراجعه به سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست، از وضعیت کالا مطلع شوید.

البته دوستان اصفهانی ما می‌توانند با هماهنگی، لباس را ظرف چند ساعت و از طریق پیک دریافت نمایند.

شرایط تعویض و یا مرجوع کردن کالا

سوالات متداول

دوست عزیز ضحی، لطفاً لینک‌های مربوط به چگونگی ثبت سفارش، رویه ارسال کالا و نیز شرایط بازگرداندن کالا را هم مطالعه بفرمایید.

برخی سوالات و دغدغه‌های شما عزیزان:

درحال بارگذاری ...
ورود | عضویت
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!